Приглашаем фишинг и спам(почта/соц.сеть/мессенджер) экспертов для переговоров.
Для обращения необходимо написать в обратную связь
Тема: Сотрудничество
Скрыть

Оригинал сайта hydra


 • 02/02/2022 в 20:27 ТС   Ymucyke (Специалист)
  65 сделок
  581 лайков
  Уважаемые пользователи, в связи с прекращением поддержки доменов v2 сайт будет открываться по адресам:

 • 02/02/2022 в 22:29 Uwadowi
  23 сделок
  54 лайк
  Hydra Гидра сайт, доступ hydraruzxpnew4af

  Застогнала земля. Учитель( Слайд фільм ) Чорнобильську АЕС нарешті закрили. І, мабуть, найбільшу насолоду, радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Хай кожен новий день сповнює ваші серця миром, спокоєм, щастям.

  Вони зграєю збираються судити самицю, яка завинила, і нещадно вбивають її своїми дзьобами. Памятаймо! Великдень для неї найбільше свято, яке не може бути відмінене ні владою, ні стихією, ні бідою. ( Повторний показ слайдів фільм) Бють тривожним набатом дзвони Чорнобиля Вони нагадують: памятайте! Ось чому так повчально звучить її відповідь невістці: «Хіба ти забула, що завтра великий празник?

  Як справедливо обурюється інший поет: Наука потребує жертв? А для когось такий куточок це стародавнє містечко, що пригорнулося серед лісів і ланів до світловодої Припяті, де росте полин-трава, що і дала назву йому Чорнобиль. Та як би там не було, а в 1993 році в самому місті скромно відзначили 800-річний ювілей. «І заквилила Настя-Спасителька криком чаїним, стогоном дерев і трав, зойком неба і великодньої землі, віднині навіки висватаної чорним лихом". А від официальная якого порівняння Насті ставало не по собі?

  Поясніть, як ви зрозуміли слова автора: Вона не втікачка, вона просто стара журавка з перебитим крилом, що відстала від свого ключа. То ж питання який рік вважати роком заснування (точніше, згадування в літописі) Чорнобиля під 1127 чи 1193 роком лишається спірним. Прадід Насті, Іван-Розумович недаром колись пророчив, що біда своїм корінням ростиме від зруйнованої козацької могили. Чи не гряде нова небезпека життю не тільки теперішнього, зеркало а й майбутніх поколінь?

  За даними ООН 375 тисяч чоловік були відселені із забруднених територій. У той же час і син, і невістка, і внучка тішать себе надією, що евакуація короткочасна: "Це ж, мамо, ненадовго, днів на пять. Вони рятували нас Учитель. Що спільного з фото?

 • 03/02/2022 в 12:43 Babyty
  11 сделок
  70 лайк
   Займалися рибальством, землеробством, тваринництвом. Таке знання, таке глибинне чуття мови не могло бути в тих, хто народився в зрусифікованих містах, чи жив у сімях, де рідну мову зневажали. Зараз Катерина Мотрич проживає у Києві, плідно працює, творить. Поясніть.  Зачитайте і прокоментуйте, що пророкував вищий голос Насті-Спасительки. Чи страшна ця інформація для головної героїні і для читачів? У літературному творі екскурсами в минуле називають бічні відгалуження від сюжету, відхід від основної теми з часовим заглиблення у минуле. Їх у перші хвилини було. Діти!
  Преимущества сайта Hydra?
 • 03/02/2022 в 13:44 Jevexyhu
  8 сделок
  47 лайк
   Яких звичаїв дотримувалася Настя? Та ми не маємо права забувати про неї, адже це той хрест, який мусимо нести з покоління в покоління, крізь віки. У той же час бабуся усвідомлює, що це останній Великдень на занапащеній землі.     Діти, сьогодні (нещодавно, незабаром) ми переготаємо на календарі, здавалося б, звичайну дату 26 квітня. Зачитайте з твору.
 • 03/02/2022 в 17:48 Totur
  18 сделок
  86 лайк
  О. Твір  має присвяту. Сказала і відразу забула все, що знала. Бабуся не може зрозуміти, як погодилися вчені й представники влади, обізнані з небезпекою від сусідства з Чорнобильською АЕС, побудувати атомного монстра в самому серці України: "Як воно таке опасне, то нащо ж його було у такій гущі робить?!". І вільний кінь вздовж берега біжить, Не знаючи, що він уже убитий.